Hakkımızda

Performans Gümrük Müşavirliği; şeffaflık, güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışı ile 2004 yılından beri dış ticaret sektöründe faaliyet göstermektedir.

Küreselleşme ile birlikte bilgi ve hız çağının gereği olarak, son teknolojik donanımlarla hızlı, çağdaş ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Gümrük Müşavirliği hizmetinin hıza ve doğru bilgiye en fazla ihtiyacı olan meslek olduğunun bilinciyle tüm personeli ile bu konudaki hizmetlerini, küresel rekabet ortamında sanayici, ithalatçı ihracatçı ayırımı gözetmeksizin ihtiyaç duydukları dış ticaretle ile ilgili tüm bilgi desteğini sağlayarak müşterilerinin rakiplerinden bir adım önde gitmesini sağlamayı amaç benimsemiştir.

Performans, mesleğini eğitimiyle pekiştirmiş, müşteri memnuniyetini benimseyen uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla birlikte ihtiyaçları karşılayabilecek altyapıyı gerek teknolojik gerekse kurumsal anlamda sağlamış bulunmaktadır. Ancak gelişimin gücüne olan inancıyla, ticari hayattaki yenilikleri, değişiklikleri de aynı ciddiyetle takip etmektedir.

Performans, İstanbul Maltepe’de ki merkez ofisi ve İstanbul’un tüm gümrüklerinde bulunan ofisleri dışında Bursa, Gemlik ve Malatya da şubeleri ile hizmet vermektedir.