PFR 360

Online İş Takibi ile süreçlerin hangi aşamada olduğundan haberdar olmak ister misiniz? Performans Gümrük Müşavirliği olarak beklentilerinize maksimum anlamda cevap verirken teknolojiyi de süreçlere dahil ediyoruz. Gümrükleme işlemlerinizin ya da diğer çözümlerin ilerleme durumunu online bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte online süreçler hemen her alanda kendini hissettirmeye başlamıştır. Bu noktada hizmet standartlarını zirveye taşıyan Performans Gümrük Müşavirliği olarak online iş takiplerinde sizlere kaliteyi sağlıyoruz. Peki, sunduğumuz bu kusursuz çözüm sayesinde ne tür ayrıcalıklara sahip olabileceksiniz?

Online İş Takibi Neden Tercih Edilmektedir?

İş takibini online bir şekilde gerçekleştirmenin sağlayacağı birbirinden özel ayrıcalıklar vardır. Bu noktada sizi bekleyen seçenekleri aşağıda sıralıyoruz. Siz de bir Performans Gümrük Müşavirliği iş ortağı olarak bu avantajları yakalayabilirsiniz.

Online İş Takibi

Anlık Bilgilendirme

Gümrükleme süreçlerinde PFR360 sistemi ile kaliteyi ön planda tutarken iş ortaklarımızın da bilgiye ulaşmasını kolaylaştırıyoruz. Bu kapsamda iş ortaklarımızın hizmet alırken talep ettikleri çözümlerin hangi aşamada olduğu an be an takip edilebilir. Bir gelişme ya da değişiklik yaşandığında sistem üzerinden gönderilen bilgilendirmeler sayesinde bilgi almak kolaylaşmaktadır.

Zaman Yönetimi

PFR360 sayesinde online iş takibi yaparken sürekli telefona sarılarak durum sormaktan da kurtulabilirsiniz. Ekranda anlık bilgileri inceleyerek daha güvenilir bir süreci geride bırakma şansına sahip olabileceksiniz. Özellikle zaman sorunu yaşayan ve sürekli olarak gümrük müşavirini aramak durumunda kalanlar için bu çözüm kusursuzluğu vaat eder!

Raporlama ve Analiz

Süreç ve hizmetlerle alakalı sadece bilgi almak değil var olan bilgileri de doğru bir şekilde kullanmak mümkün olacaktır. PFR360, analiz ve raporlama konusundaki başarısı sayesinde sizlere en başarılı çözümleri sunmayı amaçlar. Bu kapsamda önemli bir seçenek olarak haftalık ve aylık raporlar alarak ne tür durumlarla karşı karşıya kalabileceksiniz.

Cari Hesap Ekstre Takibi

Cari hesap ekstre takibi, Performans Gümrük Müşavirliği’nden hizmet alan iş ortaklarının hesaplarını kontrol etmeyi kolaylaştırır. Ekstra bir kayıt ve sisteme gerek kalmaksızın cari hesap ekstre takibi ayrıcalıklarından yarar sağlayabilirsiniz. Bu çözüm sayesinde size özel alternatiflere kapı aralayabilirsiniz.

PFR360 ile Kusursuz Süreçler

Gümrük Müşavirliği hizmetlerinde dijitalleşmeyi sağlayarak kusursuz bir sürece imza atarken iş ortaklarımızın da beklentilerine cevap veriyoruz. Özellikle de süreç yönetiminde karşı karşıya kaldığınız problemlerin üstesinden gelmek adına PFR360 ile çözümlere ulaşabilirsiniz.

Performans Gümrük Müşavirliği için özel olarak tasarlanmış bir platform olan PFR360, bütün iş ortaklarının kullanımına sunulur. Bu sayede elde edeceğiniz avantajlar gün geçtikçe artarken kaliteli bir sonuca ulaşmak da mümkündür. Siz de Performans Gümrük Müşavirliği ile en özel hizmetlerden yararlanmaya başlayın!